Medová masáž je stále oblíbenější

Nebojte se medu a medové masáže

Včelí med tento zázrak přírody je základní surovinou pro medovou masáž. Medová masáž je pohlazením pro tělo i duši. Tato stále oblíbenější masáž je velice účinná detoxikační a kosmetická metoda, která tělo pročistí. Medově sladké potěšení slouží jako prevence nemocí, ochránce imunity i jako lék. Medová masáž zanechá Vaši pokožku sametově hedvábnou a medově voňavou.

Medová masáž využívá výborných účinků medu a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Med pokožku také hydratuje a vyživuje, čímž urychluje její regeneraci. Medová masáž působí pozitivně při revmatických bolestech svalů či kloubů,depresích, menstruačních potížích a nespavosti.

Při medové masáži ležíte na břiše, záda potřená voňavým teplým medem, který se speciální technikou vmasíruje do těla. Používá se pouze pravý včelí med. Med vlivem napětí a podtlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se. Po masáži zůstane na kůži pěna, která se odstraní vlhkým ručníkem.

Díky svým antibiotickým účinkům je med už po několik tisíciletí uznávaným lékem, vlastnosti a léčivé účinky medu znali a využívali již staří Číňané, Arabové a Egypťané. Medovou masáž můžete využít i Vy a nádherně se medově uvolnit.

Jak se objednat na medovou masáž

Na medovou masáž se můžete objednat snadno pomocí rezervačního formuláře na našich webových stránkách. Tak neváhejte a hurá na medovou masáž!